JAK PRODUKUJEMY REKLAMY?
czyli przede wszystkim ludzie, profesjonalny park maszynowy i lata doświadczenia

Jako producent reklam we Wrocławiu, tworzymy zgrany zespół grafików, monterów, wyklejaczy oraz osób pracujących na produkcji, którego celem jest zwieńczenie Państwa sukcesu- Państwa firmy

.Każdy z nas w branży reklamowej pracuje od kilku do kilkunastu lat. Każda osoba w naszej firmie zaczynała swoje doświadczenia z reklamą na stanowisku montażysty. Dzięki powyższemu, w momencie gdy pierwszy raz otwieraliśmy własną produkcję, z wejścia potrafiliśmy wyeliminować główne wady najpopularniejszych produktów, które otrzymywaliśmy do montażu od innych agencji reklamowych.

Pracę na hali produkcyjnej rozpoczeliśmy wobec tego od udoskonalania każdego z oferowanych produktów, aby były jeszcze większej jakości, były przystępniejsze do montażu i trwalsze.

Nieskromnie powiem, że zdecydowanie się nam to udało.

Kluczem tej pewności siebie są oczywiście przede wszystkim ludzie, ale z doświadczenia wiedzieliśmy, że równie ważny jest nowoczesny i kompletny park maszynowy, który przez lata udało się nam skompletować i jest stale powiększany o nowinki technologiczne.

Poniżej chwalimy się i przedstawiamy film reklamowy, serca naszego parku maszynowego czyli najnowocześniejszej w Polsce frezarki CNC.

 

W efekcie jesteśmy pewni jakości swoich produktów, a montaże są już dla nas tylko przyjemnością, aby zobaczyć jak koncepcja przeradza się w rzeczywistość.

 

Pracujemy by zwieńczyć Państwa sukces!