JAK PRODUKUJEMY REKLAMY?
czyli przede wszystkim ludzie, profesjonalny park maszynowy i lata doświadczenia

Jako producent reklam we Wrocławiu tworzymy zgrany zespół grafików, monterów, wyklejaczy oraz pracowników produkcji, którego celem jest zwieńczenie Państwa sukcesu – Państwa firmy

Wszyscy od lat pracujemy w branży reklamowej. Każda osoba w naszej firmie zaczynała swoją przygodę reklamą na stanowisku montażysty. Dzięki temu, w momencie gdy pierwszy raz otwieraliśmy własną produkcję, byliśmy w stanie wyeliminować główne wady najpopularniejszych produktów, które otrzymywaliśmy do montażu od innych agencji reklamowych.

Pracę na hali produkcyjnej rozpoczęliśmy wobec tego od udoskonalania każdego z oferowanych produktów, aby były jeszcze wyższej jakości, a jednocześnie łatwiejsze w montażu i trwalsze.

Zdecydowanie udało nam się osiągnąć zamierzony sukces.

Z doświadczenia wiedzieliśmy, że równie ważny jak profesjonalna załoga jest nowoczesny park maszynowy, który udało się nam skompletować na przestrzeni lat. Stale powiększamy go o nowinki technologiczne pojawiające się na rynku.

Poniżej chwalimy się i przedstawiamy film reklamowy serca naszego parku maszynowego, czyli najnowocześniejszej w Polsce frezarki CNC.

 

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi jesteśmy pewni jakości swoich produktów, a montaże są już dla nas tylko przyjemnością. Naszą misją jest urzeczywistnianie Państwa koncepcji i wizji.

 

Pracujemy by zwieńczyć Państwa sukces!