LITERY PRZESTRZENNE 3D PODŚWIETLANE WEWNĘTRZNIE LED

LITERY PRZESTRZENNE 3D- PODŚWIETLANE

Litery przestrzenne 3D we Wrocławiu stają się coraz modniejsze. Ostateczna cena uzależniona jest oczywiście od wielkości i ilości liter.

Ważne jest również to, czy litery świecą jedynie przodem, tyłem czy może zostają zaprojektowane w łączonych technologiach.

Litery przestrzenne to pojedyncze formy wycinane i wyginane do indywidualnego kształtu. Najlepiej prezentują się na elewacjach o jednolitej barwie. Często montuje się je również na podkonstrukcjach mocowanych na dachach budynków i inwestycji.

Litery przestrzenne 3D możemy podzielić na dwie podstawowe kategorie: litery/loga podświetlane i litery/loga niepodświetlane.

Litery podświetlane montuje się najczęściej na zewnątrz. Mają służyć oznaczeniu siedziby, nadaniu jej prestiżu i pomocy w odnalezieniu Państwa firmy przez Klientów.

Litery niepodświetlane najczęściej montuje się wewnątrz biur, w miejscach reprezentacyjnych np. w recepcji lub sali konferencyjnej. Istnieje bardzo wiele możliwości wykonania loga 3D w wersji niepodświetlanej. Do podstawowych z nich należą loga ze styroduru z licem z pleksi, logo z pleksi wycinane laserowo i klejone na płasko do ściany lub loga na dystansach dający dodatkowy efekt przestrzeni.

Formę i materiał z jakich wykonujemy loga przestrzenne zawsze dobieramy indywidualnie kierując się przede wszystkim funkcją jaką mają spełniać, kontekstem lokalizacyjnym oraz budżetem przeznaczonym na ten cel.

Litery i loga 3D- podświetlane wewnętrznie LED