KASETONY Z LICEM Z PLEXY świeci całe lico reklamy

KASETONY PODŚWIETLANE W RAMIE ALUMINIOWEJ

Kasetony podświetlane w ramie aluminiowej. Jest to, jedna z podstawowych form reklamy używanych we Wrocławiu, ale również wszędzie indziej.

Podstawową cechą kasetonów reklamowych, zbudowanych na bazie ram aluminiowych jest to, że mamy możliwość podświetlenia całej powierzchni kasetonu- reklamy. W związku z tym, lico wykonuje się z plexy, poliwęglanu lub tkaniny. W praktyce bezsprzecznie oznacza to, że na naszym kasetonie reklamowym, możemy umieścić pełnokolorową grafikę. W efekcie grafika może zawierać zdjęcia i nieograniczone ilości tekstu.

Godnym uwagi jest fakt, że kaseton podświetlany w ramie aluminiowej umożliwia w łatwy, szybki i niewątpliwie tani sposób wymienić grafikę. W rezultacie wystarczy oczyścić poprzednią i wykleić nową naklejkę.

Reasumując rozwiązanie to przydaje się, jeśli nasza oferta często się zmienia.

Z pewnością taki kaseton reklamowy idealnie sprawdza się w formie podświetlanego menu w gastronomi.

Podświetlane kasetony w ramie aluminiowej, mają nieograniczone możliwości rozmiarowe. W związku z tym, możemy w estetyczny i skuteczny sposób prezentować swoje promocje, produkty lub po prostu pomóc naszym klientom w odnalezieniu naszej siedziby.

Reasumując nasze kasetony wewnętrzne i zewnętrzne,  podświetlone są diodami LED. Bezsprzecznie stosujemy jedynie markowe moduły oświetlenia.

Ważnym aspektem jest możliwość wykonania tego typu reklam w zupełnie dowolnym kształcie.

Kasetony z licem z plexy (świeci całe tło)