pozostała oferta

POZOSTAŁA OFERTA

Jesteśmy producentem reklamy zewnętrznej we Wrocławiu, z możliwościami dystrybucji i montażu na terenie całej Polski.

Ze względu na to, że zdecydowaną większość produktów wykonujemy sami, nasza oferta jest bardzo szeroka. Każdy produkt reklamowy wykonywany jest na zamówienie, każda reklama jest niepowtarzalna, W naszej ofercie zaznaczyliśmy jedynie główne formy reklamy spotykane we Wrocławiu i całej Polsce. Wykonujemy jeszcze szereg innych produktów, które nie są bezpośrednio związane z branżą reklamową. Należą do nich między innymi liczniki bezpieczeństwa przeznaczone do hal produkcyjnych, które automatycznie zliczają dni bez wypadku lub projekty graficzne czy wydruki wielkoformatowe. Posiadamy również swoją własną drukarnię wielkoformatową. 

W tej kategorii umieściliśmy takie produkty jak: drukowane banery reklamowe, szyldy kute- modne szczególnie we Wrocławiu, podobnie jak powracająca moda na neony we Wrocławiu oraz oklejanie witryn sklepowych czy szyb i drzwi wewnątrz biur. Oklejamy witryny grafikami reklamowymi, ale również wyklejamy drzwi i szyby foliami ozdobnymi, szronionymi wewnątrz biur i magazynów.

Oferujemy również oklejanie aut, zarówno osobowych jak i dostawczych .

Oczywistym faktem jest również, iż jako producent reklamy zewnętrznej, oferujemy również montaż reklam we Wrocławiu, jak i również na terenie całej Polski.

Oklejanie szyb, oklejanie aut, banery reklamowe, montaż i serwis reklam