tablice reklamowe i oznakowania biur

TABLICE REKLAMOWE I OZNAKOWANIE BIUR

Tablice reklamowe to nie tylko popularne billboardy. Pod tą kategorią rozumiemy wszelkie formy oznakowania biur i pomieszczeń oraz całych kompleksów komercyjnych i innych inwestycji.

Tablice reklamowe możemy wobec tego podzielić na podstawowe kategorie takie jak: tablice wolnostojące- typowo reklamowe lub kierunkowe, tabliczki informacyjne montowane przed drzwiami do zewnętrznej elewacji oraz tabliczki informacyjne wewnętrzne, służące oznaczeniu funkcji danych pomieszczeń. W tej kategorii zamieściliśmy również wszelkie inne drobne formy oznaczeń w halach, magazynach i biurach takie jak numeracja drzwi, tabliczki wiszące, tabliczki kierunkowe i tym podobne.

Kolejną ważną kategorią w tablicach reklamowych są tablice zbiorcze czyli tablice informacyjne zawierające spisy i logotypy wszystkich najemców z podziałem na piętra czy budynki. Jest to szczególnie ważne w rozbudowanych kompleksach biur, w których mieszczą się siedziby kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu firm, ale również w budynkach użyteczności publicznej. Czytelność informacji związanej z nawigacją po danej przestrzeni świadczy o jakości oferowanych przez daną firmę usług. Nie chcemy przecież, aby klient poczuł się zagubiony.

Kiedy projektujemy oznaczenia biur lub bardziej zaawansowane systemy oznaczeń wizualnych, dbamy nie tylko o ich wysoką estetykę. Równie ważna w tym wypadku jest ich funkcjonalność i czytelność.

Dzięki latom doświadczenia w projektowaniu i produkcji reklam oraz wykształceniu naszego projektanta na kierunku Projektowania Komunikacji i Wizerunku Firm- możemy w pełni wykorzystać wszystkie dostępne na rynku materiały i technologie, w efekcie dając klientowi nie tylko rzeczy zwyczajnie ładne, ale przede wszystkim wysoce funkcjonalne.

Systemy identyfikacji wizualnej i tablice reklamowe (billboardowe)