PYLONY, TOTEMY, WITACZE

PYLONY TOTEMY

Pylony reklamowe i totemy reklamowe to najczęściej duże konstrukcje reklamowe, które służą bądź jako witacze reklamowe przy wjeździe na teren posesji firmy, bądź pełnią dodatkową funkcję nawigacyjną. Ponadto często służą jako tablice informacyjne zawierające wymienionych najemców. 

Pylony i totemy reklamowe mogą być podświetlane lub niepodświetlane. Wykonywane są w zależności od funkcji jaką mają spełniać: z dibondu, podobnie jak kasetony z dibondu lub z dedykowanych ram aluminiowych. W obu przypadkach od kasetonu różni je to, że posiadają wewnętrzną podkonstrukcję stabilizującą oraz umożliwiającą montaż w formie wolnostojącej.

W przypadku gdy pylon reklamowy spełnia funkcję tablicy informacyjnej, projektuje się go tak, aby w tani, łatwy i szybki sposób dało się wymieniać logotypy najemców.

Aby otrzymać od naszej firmy konkretną ofertę, wystarczy, że opiszą Państwo oczekiwania co do jego funkcji oraz prześlą zdjęcię miejsca montażu i podadzą orientacyjny wymiar o którym Państwo myśleli. Na podstawie tych materiałów otrzymają Państwo nie tylko szacunkową wycenę produkcji i montażu, ale wstępną wizualizację pylonu reklamowego umiejscowionego konkretnie przed Państwa firmą na przykład we Wrocławiu. Pozwoli to Państwu dobrze przygotować się do realizacji zadania oznakowania Państwa firmy.

Pylony, totemy i witacze reklamowe